Naše úspěchy

Dub
09
2017

Liptov Orient Festival 2017

Napsal uživatel Kamila Cimbotová Aktualizováno (19 Duben 2017)
PDFTiskEmail

Liptov Orient Festival 2017 je za námi :-) Na letošním česko-slovenském soutěžním setkání jsme si to krásně užily až do poslední chvíle a opět si zatančily s dalšími úžasnými tanečníky a osobnostmi. Letos nás porota ohodnotila následovně:
- junioři - skupiny - klasika - Raks Sharki - 1. místo
- dospělí - skupiny - fusion - Poselství - 4. místo
- dospělí - klasika - Raks Sharki - 5. místo
- dospělí - solo - fusion - Modlitba za tanečníky - Anička Cimbotová, postup do finále a 3. místo
- dospělí - solo - klasika - Anička - postup do finále a 5. místo
- junioři - solo - klasika - Adélka Janáčová - 7. místo

Děkujeme všem za podporu :-

)14
2017

Titul Hvězda Orientu 2017 putuje do Rýmařova

Napsal uživatel Kamila Cimbotová Aktualizováno (14 Březen 2017)
PDFTiskEmail

Dvoudenní soutěžní přehlídka orientálního tance Hvězda Orientu se již pošesté konala pod taktovkou SVČ Déčko Náchod a pod patronací Dany Sahar Minaříkové, jedné z nejvýraznějších současných orientálních tanečnic v ČR. Hvězda Orientu patří k nejprestižnějším a velmi silně obsazeným soutěžím v České republice. Účastní se jí slečny od předškolního věku až po profesionální tanečnice. Sobota 18. února patřila tanečnicím ve věku od 5 do 18 let. Porotě sestavené z profesionálních tanečnic se předvedlo celkem 96 soutěžních vystoupení, v nichž soutěžilo 51 sólistek a 21 tanečních skupin z celé České republiky a ze Slovenska.

V kategorii klasického orientálního tance ve věku od 15 do 18 let porotu nejvíce okouzlila rýmařovská tanečnice Neily Anna Anniya Cimbotová se svým romantickým Mejansé, obsadila tak 1. místo a získala titul Hvězda Orientu 2017. Se svým fusion sólem Modlitba za tanečníky obsadila nádherné 4. místo.

Rýmařov měl zastoupení také ve skupinovém tanci. Děvčata ze skupiny Neila Annidia nastoupila ve dvou choreografiích, jejichž autorkou a trenérkou je Anna Anniya Cimbotová. Starší skupina ve složení Adéla Janáčová, Petra Čamková, Tereza Jandelová, Michaela Foltýnová, Simona Tušková a Anna Cimbotová se s choreografií Po rozbřesku umístila v kategorii fusion do 18 let na krásném 4. místě. Druhá, mladší část skupiny ve složení Kamila Panochová, Hana Schreiberová, Petra Holnová, Natálie Zieglerová, Karolína Bednářová, Barbora Večeřová a Barbora Nesládková se ve stejné kategorii s choreografií Oriental Madness umístila na 6. příčce.

Hvězdou Orientu v Náchodě jsme uzavřely „soutěžní tour“ s loňskými choreografiemi, na další sezónu se už moc těšíme. Velké poděkování patří rodině Janáčových, Schreiberových a Holnových a Vladimíru Cimbotovi za odvoz na soutěž.

 

Děkujeme všem, kteří při nás stojí a fandí nám!

 


Kv
30
2016

Mistrovství |ČR Czech Dance Masters

Napsal uživatel Kamila Cimbotová Aktualizováno (06 Prosinec 2016)
PDFTiskEmail

30.5., před 4. hodinnou ranní jsme dorazily z Grandfinále MČR Czech Dance Masters v Praze. A výsledky?
- Oriental Madness - junioři malé skupiny show - 1. místo - MISTŘI ČR
- El Ard - junioři malé skupiny klasika - 2. místo
- Po rozbřesku - dospělí malé skupiny show - 2. místo
- Al Ahram - dospělí malé skupiny klasika - 4. místo
- Soulad protikladů - duo show junioři Adélka Janáčová - Sindy Tušková - 4. místo
- Klasické duo dospělí - Anička Cimbotová a Míša Foltýnová - 2. místo
- Darkness Secret - duo show dospělí - Anička Cimbotová a Míša Foltýnová - 6. místo
- Remember us - duo show dospělí - Peťka Čamková - Kája Bednářová - 8. místo
- Klasické solo junioři Adélky Janáčové se probojovalo až do finále a tam získalo krásné 5. místo
- Amphitrite - solo show junioři - Barča Večeřová - 12. místo
- Archangel - solo show junioři - Simča Tušková - 14. místo
- Tančím srdcem - solo show junioři - Petra Holnová - 15. místo
- Modllitba za tanečníky - solo show dospělí - Anička Cimbotová - 1. místo
- Klasické solo dospělí - Anička Cimbotová se v semifinále po improvizaci na klasiku a drum solo pohodově probojovala do finále, kde se svým Raks Sharki solem skončila na nádherném 5. místě.

Moc děkujeme Marušce Suché Nesládkové a Páti Foltýnové za všeobecnou podporu na mistrovství.

Máme za sebou jeden z nejúžasnějších dní letošního roku. Den plný emocí a potoků slz štěstí. Poznaly jsme, že jsme opravdový tým, který drží pohromadě a to je naše největší vítězství! HOLKY DĚKUJEME!

 

Dub
16
2016

Neila přivezla poháry z mezinárodní soutěže

Napsal uživatel Kamila Cimbotová Aktualizováno (06 Prosinec 2016)
PDFTiskEmail

Včerejší 7. ročník mezinárodní soutěže v orientálních tancích Liptov Orient Festival 2016 je již minulostí. Za Neilu na něj vyrazil team projektu Annie´s Diamonds, který soutěžil ve skupinových choregrafiích, jejichž autorkou je Annie Cimbotová, dále v kategorii dua a sola. Porota rozdala body skupinám z České republiky, Slovenska a Maďarska a nás ohodnotila následovně: 
- UNITY - síla v nás! - společná fusion choreografie - nádherné 2. místo
- El Ard - klasická juniorská malá choreo - 1. místo Emotikona smile
- Al Ahram - malá klasická choreo v kategorii dospělých - 8. místo
- duo Soulad protikladů Adélky Janáčové a Sindy Tuškové - 4. místo v kategorii fusion, junioři
-klasické duo Raks Sharqi - Annie Cimbotové a Míši Foltýnové - v kategorii dospělých 3. místo
- solo fusion - Archangel - Sindy Tuškové se do finále v juniorské kategorii bohužel neprobojovalo
- klasické Raks Sharqi solo Annie Cimbotové se po finálovém kole - tedy improvizaci umístilo v kategorii dospělých na krásném 4. místě
- solo fusion Annie Cimbotové v kagegorii dospělých, s názvem Fénix získalo 1. místo

Tento ročník festivalu na Liptově byl pro nás první, už teď se těšíme na další Emotikona smile Jako jedna ze skupin, která je vedena choreografkou, jenž není profesionální tanečnicí, jsme se na Liptov Orient Festivalu v silné konkurenci určitě neztratily

 

Emotikona smile

Ún
14
2016

Neila na Hvězdě Orientu

Napsal uživatel Kamila Cimbotová Aktualizováno (06 Prosinec 2016)
PDFTiskEmail

13. a 14. února hostí SVČ Déčko Náchod prestižní soutěž v orientálních tancích Hvězda Orientu. Soutěž konaná pod záštitou skvělé Sahar - Dany Minaříkové a její taneční skupiny Sahar - včera patřila tanečnicím věkové kategorie do 18 let. Neilu na této soutěži reprezentoval projekt Annie´s Diamonds. V opravdu silné konkurenci co do počtu soutěžících v kategorii i úrovní tance (do soutěže se přiháslo více než 120 choreografií), získala Annie Cimbotová nádherné 4. místo v kategorii fusion 12-18 let za svého Fénixe a krásné sdílené 4.-5. místo v kategorii klasického tance 15 - 18 let s moderní baladou Baladi Sangaran. V duu s Mishell Foltýnovou v kategorii duo/trio 12-18 let získaly krásné 5. místo za klasickou choreo Tanec pro radost. Skupinová moderní balada Soraya (tančená ve složení Annie Cimbotová, Mishell Foltýnová, Peťka Čamková, Sindy Tušková, Adélka Janáčová a Lenka Veislíková) obsadila pěkné 5. místo v katetorii 12-18 let. Přestože jsme jen těsně o pár bodíků nezískaly medailová umístění, výsledek, kterého jsme dosáhly a hlavně zpětná vazba od poroty je na velmi dobré úrovni. Hvězda Orientu je krásnou přehlídkou umění orientálního tance od folkoru až po moderní pojetí orientálního tance. Je to soutěž, ze které jsme odjížděly s upřímným pocitem, že porota hodnotila spravedlivě, je to jedna ze soutěží, ve které porota neplní jen funkci přidělovače bodů, ale podá i upřímnou detailní zpětnou vazbu. Velké poděkování patří všem tanečnicím za opravdu skvělý výkon a také našim řidičům Jardovi Janáčovi a Laďovi Cimbotovi za bezbečný odvoz. Večer jsme se vrátily sice unavené, ale spokojené s výsledkem a plné elánu do dalšího tance a soutěží

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL