2018

Neila zabodovala na MČR 2018

Napsal uživatel Kamila Cimbotová Aktualizováno (07 Říjen 2018)
PDFTiskEmail

Poslední květnový víkend patřil jako každý rok oficiálnímu Mistrovství České republiky Czech Dance Masters. Disciplína Belly Dance/Oriental Dance jako každý rok uzavírala čtyřdenní soutěžní klání v neděli. 27. května. Rýmařovská Neila po postupu z Mistrovství Moravy v Bohumíně opět se ctí reprezentovala naše město a přivezla řadu medailí.

Skupina Šehrezádky v choreografii Dagmar Gajdošové Vůně Orientu, přivezla krásné 2. místo v kategorii Hobby Belly Dance - děti. Za Šehrezádky nás reprezentovaly Adéla Jurkuláková, Ema Kinclová, Dominika Kopecká, Viktorie Kyjáková, Adéla Lašáková, Eva Liebezeitová, Natálie Pišťáčková, Aneta Rysová, Sára Šubová a Karolína Tomanová.

Skupina Annidia - junioři, ve složení Nela Bruntsvýková, Barbora Holubová, Miroslava Jarošová, Lucie Kuglerová, Michaela Ludvarová, a Naďa Schreiberová, pod vedením Anny Cimbotové získala ve stejné kategorii v juniorech také nádherné stříbro za choreografii Sunrise

V mistrovské extralize dospělých získala Annidia ve složení Anna Cimbotová, Michaela Foltýnová, Petra Holnová, Adéla Janáčová, Tereza Jandelová, Tereza Koritarová, Barbora Nesládková, Kamila Panochová, Hana Schreiberová, Simona Tušková a Natálie Zieglerová pěkné 2. místo za klasickou formaci Classico Arabia, v malých skupinách show belly dance obsadila choreografie Petrunko 3. místo a Waterfall 7. místo. A konečně formace - bollywood Munni Badnam přivezla zlatou medaili.

Duo Petry Holnové a Terezy Koritarové obsadilo pěknou 5. příčku.

V solech získala Anna Anniya Cimbotová v klasice krásné 4. místo a v kategorii show obhájila loňský titul Mistra republiky. V solech - show soutěžily také Kamila Panochová, která skončila na hezkém 7. místě, Tereza Jandelová na 8. a Petra Holnová na 10. místě.

Všem moc děkujeme za reprezentaci a gratulujeme ke krásným umístěním. Speciální poděkování tentokrát patří týmu fanoušků, kteří byli rozhodně nepřehlédnutelní i nepřeslechnutelní https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png:-)