Kv
15
2015

12 medailí z Mistrovství ČR v Bohumíně

Napsal uživatel Kamila Cimbotová Aktualizováno (10 Prosinec 2016)
PDFTiskEmail

15. května se Neila vrátila z Bohumína - z Mistrovství České republiky CDO Belly Dance... Přivezly jsme 12 medailí Emotikona smile Bodovala sola, dua, malé skupiny i juniorská formace! Tady jsou naše výsledky:-)

KLASICKÉ SOLO - JUNIOŘI
- Annie Cimbotová - 3. místo - vlastní choreografie
- Barča Laštůvková - 5. místo - choreo Lucka Laštůvková

SOLO SHOW - JUNIOŘI
- Fénix - Annie Cimbotová - 2. místo - vlastní choreo
- Metafora - Simča Tušková - 5. místo - vlastní choreo

KLASICKÉ SOLO - DOSPĚLÍ
- Lucka Laštůvková - 5. místo - vlastní choreo

KLASICKÉ DUO - JUNIOŘI
- Annie Cimbotová - Simča Tušková - 2. místo -vlastní choreo
- Kája Bednářová - Lenča Veslíková - 3. místo - vlastní choreo
- Peťa Čamková - Kamča Panochová - 4.místo - vlastní choreo

DUO SHOW - JUNIOŘI
- Mix of Dance Styles - Barča Laštůvková - Kája Koláriková - 1. místo - choreo Lucka Laštůvková
- Prelude of Dance - Peťa Čamková - Leňa Veislíková - 5. místo - vlastní choreo

KLASICKÉ DUO - DOSPĚLÍ
- Andrea Černá - Míša Štefelová - 1. místo - vlastní choreo

DUO SHOW - DOSPĚLÍ
- Souznění - Annie Cimbotová - Míša Foltýnová - 1. místo - vlastní choreo
- Hula Hoop Show - Míša Štefelová - Andrea Černá - 2. místo - vlastní choreo

MALÉ SKUPINY - KLASIKA - JUNIOŘI
- Soraya - Áďa Janáčová, Annie Cimbotová, Simča Tušková, Leňa Veislíková, Peťa Čamková - 4. místo - choreo Annie Cimbotová

MALÉ SKUPINY - KLASIKA - DOSPĚLÍ
- In the Embrance of the Breeze - Regča Jánská, Lucka Laštůvková, Míša Štefelová - 4. místo - choreo Sheilla

MALÉ SKUPINY - SHOW - DOSPĚLÍ
- When the Moon rises - Andrea Černá, Regča Jánská, Lucka Laštůvková, Terka Medková, Míša Štefelová, Nela Zothová - 3. místo - choreo Sheilla
- Mysterious Dream - Lenka Fabryová, Míša Foltýnová, Iva Chudá - 6. místo - choreo Míša Štefelová

MALÉ SKUPINY BELLY MIX - BEZ OMEZENÍ VĚKU
- Wild Red - Simča Drápalová, Terka Jandelová, Kája Koláriková, Barča Laštůvková, Natka Sofková, Barča Šopíková - 1. místo - choreo Lucka Laštůvková
- Oriental Ladies - Andrea Černá, Regča Jánská, Lucka Laštůvková, Terka Medková, Míša Štefelová, Nela Zothová - 3. místo - choreo Lucka Laštůvková
- Královna noci - Adélka Janáčová, Simča Tušková, Annie Cimbotová, Míša Foltýnová, Peťa Čamková, Leňa Veislíková - 6. místo - choreo Annie Cimbotová

VELKÁ FORMACE - JUNIOŘI 
- The Last Dance - Kája Bednářová, Peťa Čamková, Peťa Holnová, Áďa Janáčová, Natka Mačudová, Kamča Panochová, Hanka Schreiberová, Barča Večerová, Lenka Veislíková, Natka Zieglerová - 2. místo - choreo Regča Jánská a Míša Štefelová

Obrovské poděkování a gratulace všem!!!!

 

 

Emotikona smile