Galerie úspěchů za roky 2008 až 2014 :-)
Rok | Soutěž | Kolo | Kategorie | Místo | Věk | Název | Umístění | Interpret | Choregraf |
2014 | Světlo Orientu | oblastní kolo | Formace | Kopřivnice | 11,5 - 14,5 let | The battle between good and evil | 2 | Andrea Černá, Regína Jánská | |
2014 | Světlo Orientu | oblastní kolo | Formace | Kopřivnice | 8,5 - 11,5 roku | Kočky z Orientu | 3 | Mgr. Dagmar Gajdošová | |
2014 | Světlo Orientu | oblastní kolo | Formace | Kopřivnice | děti do 8,5 let | Roztančené jaro | 3 | Andrea Černá, Regína Jánská | |
2014 | CDO | region Morava | Formace | Přerov | Juniors | The battle between good and evil | 1 | Andrea Černá, Regína Jánská | |
2014 | O Včelínský pohár | místní | belly dance | Bystřice pod Hostýnem | Juniors | Dancing together | 3 | Anna Cimbotová | |
2014 | O Včelínský pohár | místní | belly dance | Bystřice pod Hostýnem | Juniors | The battle between good and evil | 1 | Andrea Černá, Regína Jánská | |
2014 | CDO | oblastní kolo | Formace | Opava | Juniors | The battle between good and evil | 1 | Andrea Černá, Regína Jánská | |
2013 | CDO | MČR | Malé skupiny show | Tábor | Adults | Pink Pearls | 4 | ||
2013 | CDO | MČR | Formace | Tábor | Children | V zahradách Semiradiných | 1 | Dagmar Gajdošová | |
2013 | CDO | MČR | Duo - show | Tábor | Juniors | Svítání | 4 | Hana Schreiberová, Denisa Vaštíková | |
2013 | CDO | MČR | Formace | Tábor | Juniors | Dancing Princeses | 2 | Lucie Laštůvková | |
2013 | CDO | MČR | Malé skupiny show | Tábor | Juniors | Oriental Stars | 3 | ||
2013 | CDO | oblastní kolo | Formace | Přerov | Children | V zahradách Semiradiných | 1 | Dagmar Gajdošová | |
2013 | CDO | oblastní kolo | Formace | Přerov | Juniors | Dancing Princeses | 1 | Lucie Laštůvková | |
2013 | CDO | region Morava | Formace | Opava | Juniors | Dancing Princeses | 1 | Lucie Laštůvková | |
2013 | Světlo Orientu | Národní kolo | skupinový orientální tanec | Uherský Ostroh | 3 kategorie (12 - 14 let) | Dancing Princeses | 2 | Lucie Laštůvková | |
2013 | Světlo Orientu | oblastní kolo | skupinový orientální tanec | Kopřivnice | 4 kategorie (15-20 let) | 3 | |||
2012 | CDO | MČR | Malé skupiny | Tábor | Children | Růžový sen | 1 | Lucie Laštůvková | |
2012 | CDO | MČR | Formace | Tábor | Children | Krásné oči | 3 | ||
2012 | CDO | MČR | Formace | Tábor | Children | Seňority z Ria | 2 | ||
2012 | CDO | MČR | Sola - oriental show | Tábor | Children | Malá kráska | 4 | Monika Drápalová | |
2012 | CDO | MČR | duo - classical | Tábor | Children | 2 | Petra Holnová, Hana Schreiberová | ||
2012 | CDO | MČR | Duo - show | Tábor | Children | Divoké růže | 2 | Tereza Jandelová, Simona Tušková | |
2012 | CDO | MČR | miniprodukce - formace | Tábor | indiscriminate | Barso Re Megha | 7 | ||
2012 | CDO | MČR | produkce -formace | Tábor | indiscriminate | Vítejte v mém snu | 1 | Lucie Laštůvková | |
2012 | CDO | MČR | Malé skupiny | Tábor | Juniors | Červená a bílá | 4 | Dagmar Gajdošová | |
2012 | CDO | MČR | Formace | Tábor | Juniors | Dream | 1 | Lucie Laštůvková | |
2012 | CDO | MČR | Malé skupiny | Tábor | Juniors | Oriental Breeze | 1 | ||
2012 | CDO | MČR | duo - classical | Tábor | Juniors | 2 | Anna Cimbotová, Lenka Veislíková | Anna Cimbotová, Lenka Veislíková | |
2012 | CDO | MČR | Formace | Přerov | Juniors | Dream | 1 | Lucie Laštůvková | |
2012 | CDO | MČR | Formace | Opava | Juniors | Dream | 1 | Lucie Laštůvková | |
2012 | CDO | Oblast Morava | Formace | Přerov | Children | Krásné oči | 2 | ||
2012 | CDO | Oblast Morava | Formace | Přerov | Children | Seňority z Ria | 1 | ||
2012 | CDO | region Morava | Formace | Opava | Children | Krásné oči | 2 | ||
2012 | CDO | region Morava | Formace | Opava | Children | Seňority z Ria | 1 | ||
2012 | Světlo Orientu | Národní kolo | skupinový orientální tanec | Uherský Ostroh | 3 kategorie (12 - 14 let) | Dream | 1 | Lucie Laštůvková | |
2012 | Světlo Orientu | Oblast Morava | skupinový orientální tanec | Kopřivnice | 4 kategorie (15-20 let) | Barso Re Megha | 2 | ||
2012 | Světlo Orientu | oblastní kolo | skupinový orientální tanec | Kopřivnice | 2 kategorie (9 - 11 let) | Seňority z Ria | 1 | ||
2012 | Světlo Orientu | oblastní kolo | skupinový orientální tanec | Kopřivnice | 3 kategorie (12 - 14 let) | Dream | 3 | Lucie Laštůvková | |
2011 | CDO | MČR | Formace | Tábor | Children | Arrab Habibi | 1 | ||
2011 | CDO | MČR | malé skupiny | Tábor | Children | Little Belly stars | 2 | ||
2011 | CDO | MČR | Formace | Tábor | Juniors | Beledi | 2 | Dagmar Gajdošová | |
2011 | CDO | MČR | malé skupiny | Tábor | Juniors | Habibi | 2 | ||
2011 | CDO | Oblast Morava | Formace | Přerov | Children | Arrab Habibi | 1 | ||
2011 | CDO | oblastní kolo | Formace | Opava | Juniors | Beledi | 1 | Dagmar Gajdošová | |
2011 | CDO | region Morava | Formace | Ostrava | Children | Arrab Habibi | 1 | ||
2011 | CDO | region Morava | Formace | Ostrava | Juniors | Beledi | 1 | Dagmar Gajdošová | |
2011 | Světlo Orientu | oblastní kolo | skupinový orientální tanec | Kopřivnice | 2 kategorie (9 - 11 let) | 3 | |||
2011 | Světlo Orientu | oblastní kolo | skupinový orientální tanec | Kopřivnice | 3 kategorie (12 - 14 let) | Habibi | |||
2010 | Světlo Orientu | oblastní kolo | skupinový orientální tanec | Kopřivnice | 10 až 14 let | 1 | |||
2009 | Světlo Orientu | Národní kolo | skupinový orientální tanec | Uherský Ostroh | 1. kategorie - děti | 1 | |||
2009 | Světlo Orientu | Národní kolo | skupinový orientální tanec | Uherský Ostroh | 2 kategorie (9 - 11 let) | 3 | |||
2009 | Světlo Orientu | oblastní kolo | skupinový orientální tanec | Kopřivnice | 10 až 14 let | 1 | |||
2009 | Světlo Orientu | oblastní kolo | skupinový orientální tanec | Kopřivnice | 5 - 9 let | 1 | |||
2009 | Světlo Orientu | oblastní kolo | skupinový orientální tanec | Kopřivnice | nad 15 let | 2 | |||
2008 | Světlo Orientu | Národní kolo | skupinový orientální tanec | Uherský Ostroh | 3 kategorie (12 - 14 let) | 1 |